DOMŮ VOZIDLA Z AKCÍ DÍLNA KE STAŽENÍ INFO ODKAZY
2018       2017       2016       2015       2014       2013       2012       2011       2010       2009       2008       starší

FOR MODEL Olomouc 02-04.03.18


První pořádnou akcí roku je vždycky modelářský a sběratelský veletrh FOR MODEL na Floře v Olomouci. Po opakovaných neblahých zkušenostech loňských ročníků jsme s klukama letos sepsali pár pravidel ohledně organizace a chování na ploše během akce. To se ukázalo jako přínosné, ale ani zdaleka jsme nemysleli na vše a taky vymáhání pravidel nám moc nešlo, takže na tom ještě musíme zapracovat.
Modelářsky byla plocha rozmanitá - rašelinová a písková sekce - na kterých se bagrovalo. Z rašeliny kluci dělali násep k mostu a pak přes něj, a v písku byla udělaná pískovna ze které se dobýval písek. Velký rozruch budil Honzův nový buldozer ohromné váhy a rozměrů, který udělal spoustu práce a každý se mu klidil z cesty. Bohužel mu v neděli začala blbnou elektronika a tak už tak moc nehrnul. Ostatní kolegové přes zimu taky nezaháleli - rozestavěný traktor, bagr, nový kryt drtiče, nové korby nebo celé nové auta - radost pohledět. Já sem s taťkou testoval sklápěcí návěs za Volvo - mechanika má mouchy které musíme poladit, ale jinak fungoval pěkně. A bobek fingoval uplně parádně.Fotky poskytli Riči a Terda.
Špičkovou reportáž opět připravil David.
Lví podíl na organizaci má jako vždy Roman, který dokáže dostat modeláře na akci, zařídit to s pořadatelama a ještě se u toho bavit.


Strážnické ježdění 21.01.18


Letos jsem bohužel onemocněl a tak jsem se na první akci roku ve Strážnické tělocvičně jen chvilku mihnul jako divák. Modelů spousta, modelářů taky, takže mě to mrzelo a doufám že na další akce už budu zdravý.

Nemám ani žádné fotky, ale naštěstí kolegů tam bylo dost a zde je pár odkazů na jejich fotky: Riči, pořádající Letrans, Milan.

© Michal Boček 2018